Copywriter – usługi Szczecin

Stworzę dla Ciebie atrakcyjne dla czytelnika i wyszukiwarek teksty na strony www i sklepy internetowe. Razem zbudujemy unikalny wizerunek Twojej marki w sieci przy pomocy słów.

Świadczę usługi dla mikro, małych oraz dużych przedsiębiorców. Stworzę tekst dla firmy ze Szczecina oraz jego okolic. Napiszę także artykuł specjalistyczny i blogowy oraz skoryguję już gotową treść.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Unikalne treści dla firm

Konkretne, emocjonalne i zabójczo skuteczne. Oferuję copywriting, który przyciąga uwagę i sprzedaje.

Możesz mi zlecić:

 • opisy kategorii – tworzone dla sklepów internetowych, pod pozycjonowanie oraz dla klientów, ułatwiając im poruszanie się po witrynie;
 • teksty na strony www – typu landing page, a także poszczególne zakładki np. „Oferta” czy „Kariera”;
 • artykuły specjalistyczne – pełne obszernej wiedzy, pokazujące Cię jako profesjonalistę w swoim fachu;
 • treści blogowe – ze słowami kluczowymi, ciekawe, zachęcające czytelników do zgłębiania tematu;
 • teksty SEO, zapleczowe – interesujące dla wyszukiwarek oraz osób, które trafią na stronę internetową, zwiększają widoczność w sieci.

Copywriting w Szczecinie – dlaczego warto?

Nie łatwo jest dziś przekonać klienta do zakupu. Budowanie zaufania oraz lojalności w sieci oparte jest o trzy składowe: czytelną stronę internetową, opinie użytkowników oraz treści publikowane na witrynie. Jeśli jesteś firmą ze Szczecina i szukasz profesjonalnego copywritera, który stworzy dla Ciebie teksty na miarę potrzeb Twoich klientów – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Korzyści płynące z szytych na miarę, ciekawych treści:

 • zwiększenie ruchu na stronie internetowej;
 • budowanie unikalnego, nie do podrobienia wizerunku w sieci;
 • zyskanie lojalności i zaufania klientów;
 • stworzenie stabilnej marki;
 • poszerzanie zasięgu, dzięki licznym udostępnieniom treści;
 • zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Zadbam o Twojego bloga firmowego, stworzę unikalny tekst na sklep internetowy oraz wyczaruję przyciągający wzrok opis kategorii i produktu. Dzięki mnie zwiększysz ruch na swojej stronie i polubisz się z Google. Dodatkowo masz wielką szansę na znalezienie się w TOP10 na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Content marketing i copywriting – cennik usług

Oferuję Ci darmową wycenę każdego, nawet najbardziej oryginalnego zlecenia. Standardowo rozliczam się za znaki, natomiast w przypadku miesięcznej obsługi bloga oraz tekstów na strony internetowe stosuję stawkę za projekt.

Jako profesjonalny copywriter tworzę treści dla firm ze Szczecina oraz całej Polski. Używam języka korzyści, piszę chwytliwe nagłówki i podchodzę do artykułów blogowych z otwartą głową, dzięki temu są one ciekawe i lekko się je czyta. Nasycam teksty słowami kluczowymi, a w przypadku specjalistycznych treści sięgam tylko po rzetelne i sprawdzone źródła.