Copywriter Szczecin

Tworzenie profesjonalnych treści

Wartościowe teksty na Twoją stronę internetową, zapewniające wzrost konwersji i większą sprzedaż. Pomogę Ci zbudować unikalny wizerunek Twojej marki w sieci.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Copywriting SEO i reklamowy w jednym

Copywriter dedykowany dla małych i dużych firm

Tworzenie tekstów na strony i blogi firmowe

Opisy produktów i kategorii dla sklepów

Profesjonalny copywriting Szczecin – dlaczego warto?

Chcesz w prosty sposób przekonać potencjalnych klientów do zakupu? Zainteresować ich swoją firmą i zbudować rozpoznawalny wizerunek marki? Właśnie od tego jest tworzenie profesjonalnych treści! To one przyciągają użytkowników, zaciekawiają ich i kierują do przycisku „Kup teraz”. Prawidłowo napisany tekst nie tylko wpływa korzystnie na pozycjonowanie stron, ale przede wszystkim rozbudza emocje u klientów, napędzając sprzedaż. Chcesz takie teksty na swoją stronę internetową?

Jeśli jesteś firmą z miejscowości Szczecin i szukasz profesjonalnego copywritera dla firm, który stworzy dla Ciebie treści SEO i reklamowe na miarę potrzeb Twoich klientów – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

 

Copywriter dla firm

Jakie treści otrzymasz?

Emocjonalne

Perswazyjne, poruszające, zachęcające do zakupu. Oferuję usługi tworzenia tekstów sprzedażowych, które uruchamiają u potencjalnego klienta jego największe wyzwalacze. Pisanie treści w ten sposób zwiększa sprzedaż Twoich produktów.

Proste

Profesjonalne teksty w pełni zrozumiałe dla odbiorców. Bez nieprzyjemnego żargonu z użyciem jasnego języka i słów, które zrozumie każdy. A wszystko, aby łatwiej trafić do Twojej grupy docelowej i zatrzymać ją na Twojej stronie na dłużej.

Zoptymalizowane

Artykuły SEO, opisy produktów, teksty na strony sprzedażowe. Tworzę dobre treści SEO, wspierające pozycjonowanie stron internetowych. Tak napisane teksty zwiększają widoczność firmy w sieci, przyczyniając się do wzrostu konwersji.

Konkretne

Trafiające wprost w potrzeby odbiorców, bez używania niepotrzebnych słów. Oferuje perfekcyjne pisanie tekstów dopasowanych pod Twoją grupę docelową, ich potrzeby, oczekiwania i wątpliwości.

“Możesz mieć wszystko, czego w życiu potrzebujesz, jeśli tylko pomożesz innym uzyskać to, czego oni sami potrzebują.”

Profesjonalny copywriting Szczecin

Jakie korzyści niosą ze sobą wartościowe teksty?

Dobry copywriting stron to nie tylko pięknie brzmiące teksty. To nie tylko dobre treści SEO. Dobry copywriting stron to Twój internetowy sprzedawca, który sprzedaje lepiej niż piekarz świeże bułeczki, trafiając wprost w gusta Twoich klientów.

W konsekwencji profesjonalne pisanie tekstów:

 • zwiększa ruch na Twojej stronie internetowej;
 • buduje unikalny, nie do podrobienia wizerunek marki w sieci;
 • kreuje lojalność i zaufanie wśród klientów;
 • tworzy stabilną, wyróżniającą się z tłumu markę;
 • przyciąga nowych klientów do firmy;
 • zwiększa zyski ze sprzedaży.
Copywriting usługi Szczecin

Jakie teksty na zamówienie tworzę?

Oferuję copywriting, który przyciąga uwagę i sprzedaje.

Pomagam w pisaniu treści, takich jak:

  • opisy kategorii – profesjonalne teksty dla sklepów internetowych, pod pozycjonowanie stron internetowych oraz dla klientów, ułatwiając im poruszanie się po witrynie;
  • teksty na strony www – tworzenie treści reklamowych dla stron typu landing page, a także poszczególnych zakładek np. „Oferta” czy „Kariera”;
  • artykuły specjalistyczne – tworzenie wartościowych treści pełnych obszernej wiedzy, pokazujących Cię jako profesjonalistę w swoim fachu;
  • treści blogowe – pisanie tekstów pod kątem SEO i sprzedażowym, ciekawych, zachęcających czytelników do zgłębiania tematu i w konsekwencji zwiększających widoczność firmy w sieci;
  • teksty SEO – zajmuję się tworzeniem treści, artykułów SEO interesujących dla wyszukiwarek oraz osób, które trafią na stronę internetową.

Zadbam o Twojego bloga firmowego, stworzę unikalny tekst na sklep internetowy oraz wyczaruję przyciągający wzrok opis kategorii i produktu. Dzięki mnie zwiększysz ruch na swojej stronie i polubisz się z Google. Dodatkowo masz wielką szansę na znalezienie się w TOP10 na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

Copywriting SEO

Świadczę usługi pisania oraz redagowania tekstu według zasad SEO, zapewniające wysokie pozycje w Google na wybrane słowa kluczowe. SEO copywriting w Szczecinie dla małych oraz dużych firm, niezależnie od branży.

Content Marketing

Zajmuję się pisaniem artykułów, które realizują konkretny cel marketingowy. Takie treści powinny zaciekawiać czytelników, wpływać korzystnie na budowę wizerunku marki, a także pośrednio zachęcać do sprzedaży, pokazując Twoją firmę jako eksperta w branży.

Copywriting pisanie tekstów reklamowych

Tworzę perswazyjne treści, kierując się potrzebami, wątpliwościami i pragnieniami Twoich odbiorców. Bazując na znanych i mniej znanych zasadach psychologicznych oferuję skuteczny copywriting, który sprzedaje.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie
Copywriting w Szczecinie

Cennik usług copywritera

Oferuję Ci darmową wycenę każdego, nawet najbardziej oryginalnego zlecenia. Standardowo rozliczam się za znaki, natomiast w przypadku miesięcznej obsługi bloga oraz przygotowywaniu treści reklamowych na strony internetowe stosuję stawkę za projekt.

Jako profesjonalny copywriter tworzę treści dla firm ze Szczecina oraz całej Polski. Używam języka korzyści, piszę chwytliwe nagłówki i podchodzę do artykułów blogowych z otwartą głową, dzięki temu są one ciekawe i lekko się je czyta. Nasycam teksty słowami kluczowymi, a w przypadku specjalistycznych treści sięgam tylko po rzetelne i sprawdzone źródła.

Wartościowa treści ma znaczenie! Sprawdź sam.

Profesjonalne teksty

Skuteczny copywriting w Szczecinie – cechy dobrego tekstu

Z

Zaplanowany

Napisany zgodnie z kolejnością lejka sprzedażowego z uwzględnieniem etapu, na którym aktualnie znajduje się potencjalny klient. Poprzedzony odpowiednim researchem.

Interesujący

Pierwsze zdanie musi zachęcać do przeczytania drugiego, drugie do przeczytania trzeciego. Pisanie dobrych tekstów to sztuka dobierania odpowiednich słów bez nadużyć.

/

Ukierunkowany

Na konkretnego czytelnika o konkretnych potrzebach. Publikowane treści powinny odpowiadać na pytania klientów, które oni zadają sobie w głowie.

Copywriter dedykowany

Profesjonalne pisanie tekstów reklamowych

Dobre teksty to dziś podstawa prowadzenia biznesu w sieci. Jeśli chcesz się wyróżnić i sprzedawać więcej, teksty reklamowe na Twojej stronie muszą zaczarować i nakłonić odbiorcę przekazu do kupna produktu lub usługi. A to nie takie proste. Przygotowując treści stron należy więc przede wszystkim pamiętać o grupie docelowej, jej potrzebach i pragnieniach. I to właśnie robi zawodowy copywriter: potrafi dobrać słowa nie tylko do wizerunku marki, ale przede wszystkim takie, które oddziałują na klientów i po prostu sprzedają.

Pozwól sobie na reklamy, zawierające perswazyjne treści i przedstaw swoją ofertę w najlepszy z możliwych sposobów. Pomogę Ci w przygotowaniu treści reklamowych niezależnie od branży, w której działasz. A Ty będziesz się tylko cieszył z efektów, które będą one dla Ciebie generować.