Copywriter – usługi Szczecin

Stworzę dla Ciebie atrakcyjne dla czytelnika i wyszukiwarek teksty na strony www i sklepy internetowe. Razem zbudujemy unikalny wizerunek Twojej marki w sieci przy pomocy słów.

Świadczę usługi dla mikro, małych oraz dużych przedsiębiorców. Stworzę tekst dla firmy ze Szczecina oraz jego okolic. Napiszę także artykuł specjalistyczny i blogowy oraz skoryguję już gotową treść.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Copywriter SEO i reklamowy w jednym

Usługi copywriterskie dla małych i dużych firm

Tworzenie tekstów na strony i blogi firmowe

Opisy produktów i kategorii dla sklepów internetowych

Unikalne treści dla firm

Konkretne, emocjonalne i zabójczo skuteczne. Oferuję copywriting, który przyciąga uwagę i sprzedaje.

Pomagam w przygotowywaniu treści, takich jak:

 • opisy kategorii – pisanie tekstów dla sklepów internetowych, pod pozycjonowanie oraz dla klientów, ułatwiając im poruszanie się po witrynie;
 • teksty na strony www – teksty reklamowe dla stron typu landing page, a także poszczególnych zakładek np. „Oferta” czy „Kariera”;
 • artykuły specjalistyczne – tworzenie wartościowych treści, pełnych obszernej wiedzy, pokazujących Cię jako profesjonalistę w swoim fachu;
 • treści blogowe – pisanie tekstów ze słowami kluczowymi, ciekawe, zachęcające czytelników do zgłębiania tematu;
 • teksty SEO, zapleczowe – zajmuję się tworzeniem treści interesujących dla wyszukiwarek oraz osób, które trafią na stronę internetową, zwiększających widoczność w sieci.

Copywriter dla firm z miejscowości Szczecin – dlaczego warto?

Nie łatwo jest dziś przekonać klienta do zakupu. Budowanie zaufania oraz lojalności w sieci oparte jest o trzy składowe: czytelną stronę internetową, opinie użytkowników oraz wartościowe treści publikowane na witrynie. Jeśli jesteś firmą z miejscowości Szczecin i szukasz profesjonalnego copywritera, który stworzy dla Ciebie teksty reklamowe na miarę potrzeb Twoich klientów – trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Korzyści płynące z szytych na miarę, wartościowych treści:

 • zwiększenie ruchu na stronie internetowej;
 • budowanie unikalnego, nie do podrobienia wizerunku w sieci;
 • zyskanie lojalności i zaufania klientów;
 • stworzenie stabilnej marki;
 • przyciąganie nowych klientów do firmy;
 • poszerzanie zasięgu, dzięki licznym udostępnieniom treści;
 • zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Zadbam o Twojego bloga firmowego, stworzę unikalny tekst na sklep internetowy oraz wyczaruję przyciągający wzrok opis kategorii i produktu. Dzięki mnie zwiększysz ruch na swojej stronie i polubisz się z Google. Dodatkowo masz wielką szansę na znalezienie się w TOP10 na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Content marketing i copywriting – cennik usług

Oferuję Ci darmową wycenę każdego, nawet najbardziej oryginalnego zlecenia. Standardowo rozliczam się za znaki, natomiast w przypadku miesięcznej obsługi bloga oraz przygotowywaniu treści reklamowych na strony internetowe stosuję stawkę za projekt.

Jako profesjonalny copywriter tworzę treści dla firm ze Szczecina oraz całej Polski. Używam języka korzyści, piszę chwytliwe nagłówki i podchodzę do artykułów blogowych z otwartą głową, dzięki temu są one ciekawe i lekko się je czyta. Nasycam teksty słowami kluczowymi, a w przypadku specjalistycznych treści sięgam tylko po rzetelne i sprawdzone źródła.

Wartościowa treści ma znaczenie! Sprawdź sam.

Profesjonalne pisanie tekstów reklamowych

Dobre teksty to dziś podstawa prowadzenia biznesu w sieci. Jeśli chcesz się wyróżnić i sprzedawać więcej, teksty reklamowe na Twojej stronie muszą zaczarować i nakłonić odbiorcę przekazu do kupna produktu lub usługi. A to nie takie proste. Przygotowując treści stron należy więc przede wszystkim pamiętać o grupie docelowej, jej potrzebach i pragnieniach. I to właśnie robi zawodowy copywriter: potrafi dobrać słowa nie tylko do wizerunku marki, ale przede wszystkim takie, które oddziałują na klientów i po prostu sprzedają.

Pozwól sobie na reklamy, zawierające perswazyjne treści i przedstaw swoją ofertę w najlepszy z możliwych sposobów. Pomogę Ci w przygotowaniu treści reklamowych niezależnie od branży, w której działasz. A Ty będziesz się tylko cieszył z efektów, które będą one dla Ciebie generować.