Kreatywny copywriter

Tworzę teksty, które dają ludziom powodu do zakupu.

Wierzę, że każdy biznes ma w sobie coś unikalnego. Moją rolą jest tylko odnalezienie „tego czegoś” i stworzenie kreatywnych treści, które pomogą Ci wybić się ponad innymi. Kreatywny copywriting to przyszłość. Chcesz spróbować?

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Kreatywny copywriting dla małych firm

Łączę kreatywność z copywritingiem. Wspieram firmy w ich rozwoju i kroczenia własną drogą w zdobywaniu klientów. Przy pomocy słów.

Tworzę treści, takie jak:

  • teksty na strony internetowe (na landing page, do poszczególnych zakładek);
  • unikatowe artykuły blogowe na każdy temat, które pokażą, że jesteś specjalistą w branży;
  • kreatywne opisy produktów i kategorii dla sklepów internetowych;
  • teksty SEO, czyli te pod Googla, np. zapleczowe czy na stronę (bo nawet SEO da się pisać kreatywnie).

Dlaczego warto?

^

Twoje teksty brzmią wyjątkowo

^

Wyróżniasz się na rynku

^

Wzbudzasz sympatię wśród klientów

Kreatywny copywriting – sposób na wyróżnienie Twojej firmy

Myślisz, że Twoi klienci czytają teksty od deski do deski? A Ty je czytasz? Pewnie szukasz tylko istotnych informacji i zamykasz stronę, bo nic nie przykuwa Twojej uwagi. Twoi klienci robią to samo.

Czy jest więc coś, co pomoże im wręcz zatopić się w Twoich treściach? I ostatecznie zachęci ich do kupna Twojego produktu? Myślę, że mam dla Ciebie odpowiedź.

Kreatywny copywriting z nutą sprzedażową. To metoda, która wyróżnia firmy dodając im szczypty oryginalności i charakteru. Bez nudnych treści. Samo kreatywne mięso.

Klienci kupują emocjami. Kupują wyobrażenie o produkcie, wizję świata z nim u boku. Kupują wizję firmy, która wyznaje te wartości, co oni sami. A Twoim zadaniem jest jedynie pokazanie tego w tekstach. To nie magia, to kreatywny copywriting, który tworzę dla firm, aby wynurzyły się z morza innych klasycznych treści.

Kreatywne teksty wybiją Cię w umysłach klientów. Pobudzą ciekawość, rozpalą umysły i zaczną sprzedawać – jak szalone. Dużo lepiej niż standardowe teksty. Jeśli tylko umiejętnie połączy się je z technikami sprzedażowymi. To właśnie robię. Łączę kreatywność z copywritingiem.

Zobacz, jak o kreatywności piszę na swoim blogu o copywritingu. I nie zawahaj się użyć tych samych metod u siebie.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Kreatywny copywriter – jak wygląda współpraca?

Wystarczy że wyślesz do mnie niezobowiązujące zapytanie – przez maila lub formularz kontaktowy dostępny na stronie. Zwykle w ciągu 24 godzin wysyłam Ci odpowiedź z ofertą.

Po przedstawieniu przez Ciebie wstępnych wytycznych, wyceniam zlecenie i przesyłam Brief, który pomoże mi lepiej poznać Twoją firmę i jej potrzeby. Następnie badam rynek, konkurencję i temat – w oparciu o rzetelne źródła. Przygotowane kreatywne teksty wysyłam do Ciebie, a Ty w ciągu kilku dni nanosisz poprawki i odsyłasz je do mnie. Odnoszę się do uwag i jeśli wszystko jest ok, publikujesz treść i zaczynasz kreatywnie oraz skutecznie zdobywać klientów.

Rozliczamy się przy pomocy faktury.