Copywriter Toruń

Przyciągaj spojrzenia i magnetyzuj swoich odbiorców przy pomocy perswazyjnych treści.

Dzięki unikatowemu podejściu i zgłębianiu tajników Twojej marki stworzę dla Ciebie ciekawy wpis blogowy, treści na sklep internetowy oraz na landing page. Zaufaj copywriterce z Torunia!

Copywriter dla firm z torunia

Teksty na strony i blogi w Toruniu

Zajmuję się tworzeniem treści dla każdej branży, w oparciu o słowa kluczowe oraz te sprzedażowe. Jestem profesjonalnym copywriterem, a Toruń to jedno z miast, w których świadczę swoje usług. Współpracuję z mikro przedsiębiorcami oraz większymi firmami.

Co mogę Ci zaoferować?

^

Etyczny copywriting

^

Dowolną ilość poprawek w cenie zlecenia

^

Treści zgodne z tonem głosu Twojej marki

^

Profesjonalny dobór słów kluczowych

Usługi doświadczonego copywritera – oferta pisania tekstów

Zwiększę Twoją pozycję w wyszukiwarce i pomogę Ci osiągnąć sukces w sieci. Zyskasz nowych klientów i lojalnych czytelników bloga firmowego. Twoja marka zacznie rosnąć w siłę przy pomocy (nie)zwykłych słów wypływających z rąk profesjonalnego copywritera. Toruń oraz całe województwo Kujawsko-Pomorskie to obszary, na których świadczę usługi pisania treści.

 

Stworzę dla Ciebie:

  • artykuły blogowe, czyli przyciągający content marketing, budujący wizerunek eksperta w branży i większe zainteresowanie klientów;
  • teksty SEO – pozycjonowanie stron w wyszukiwarce to nie lada wyzwanie, nie można przesadzić;
  • treści na strony internetowe, w tym na landing page – zwiększam liczbę odwiedzających, poruszam sprzedaż i buduję oryginalny wizerunek Twojej marki;
  • opisy na sklep internetowy (produkty i kategorie) – namawiające do zakupu, przedstawiające korzyści, ułatwiające poruszanie się po stronie, i oczywiście dla SEO;
  • usługi redagowania tekstu (nasycenie frazami, poprawki stylistyczne, zajmuję się też redakcją tekstów reklam, blogów czy ofert).

 

Oferuję również prowadzenie bloga firmowego na platformie WordPress (i innych też), w tym pisanie artykułów i publikowanie ich z wybraną przez Ciebie regularnością.

Przyciągnij klientów słowami! Płacisz za jeden tekst, a korzyści z jego publikacji czerpiesz przez cały okres funkcjonowania Twojej witryny internetowej.

Wyślij niezobowiązujące zapytanie

Potrzebujesz profesjonalnych treści, ale nie wiesz, od czego zacząć? Napisz do mnie! Porozmawiamy o potrzebach Twojej firmy, klientach i możliwościach sprzedażowych. Na zapytania odpowiadam zwykle w ciągu 24 godzin. Dopasowaną ofertę otrzymasz zaraz po tym, jak dokładnie określisz, czego potrzebujesz i jakie są Twoje cele biznesowe.

Wypełnij brief

Profesjonalne teksty powstają dopiero po dokładnym poznaniu firmy i jej odbiorców. Kilkanaście pytań pozwala mi zrozumieć specyfikę Twojej branży. Teksty są dzięki temu ciekawsze i bardziej skuteczne, a do tego wpisują się w osobowość Twojej marki.

Sprzedawaj więcej

Otrzymujesz perswazyjne treści, które pozwalają Ci zwiększyć zyski. A jeśli coś Ci w nich nie odpowiada, masz prawo do nieograniczonej ilości poprawek – niezależnie czy dotyczą one tekstów reklamowych czy wpisów blogowych.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Copywriting to nie tylko teksty

Pisanie tekstu to ostatni punkt całej pracy copywritera z Torunia. Zanim usiądę do klawiatury i zacznę wystukiwać na niej pojedyncze znaki, zamieniając je w słowa, muszę się do tego przygotować.

 

Jako dobry copywriter Toruń pomogę Ci nie tylko w zakresie pisania tekstów, ale również:

  • przeprowadzę analizę Twojej grupy docelowej wraz ze sposobem komunikacji oraz preferencjami i potrzebami;
  • sprawdzę konkurencyjne firmy w Twojej branży;
  • wybiorę stosowny, przydatny dla odbiorców temat na wpis blogowy;
  • dobiorę prawidłowe słowa kluczowe;
  • dokonam rzetelnego researchu w oparciu o wartościowe źródła.

Copywriter Toruń – co zyskujesz decydując się na usługi tworzenia tekstów?

Słowa mają moc. Jeśli potrafisz umiejętnie ich używać, możesz wpływać na emocje i decyzje podejmowane przez klientów. Odpowiednia konstrukcja zdań, ich długość czy wyrazy, które oddziałują na wyobraźnię czynią cuda.

A właściwie to czysta psychologia wykorzystana w dobrym celu. I to nazywa się copywriting – sprzedaż przy pomocy słów. Od dziś koniec z wypełnianiem strony ścianą tekstu, który nic nie robi. Koniec z prowadzeniem firmy, która jest taka jak wszystkie. Czas się WYRÓŻNIĆ!

To oferta dla firm prowadzących działalność w miejscowości Toruń, ale jako copywriter jestem elastyczna. Współpracuję z klientami z całej Polski i pomagam im w tworzeniu treści, które zwalą z nóg ich klientów. Piszę, aby firmy mogły więcej sprzedawać i posiadały osobowość, która jasno wyróżni je wśród ich konkurentów.

Cennik copywritera w Toruniu – za co płacisz i jak wygląda współpraca?

Standardowo rozliczam się za znaki, jednak w przypadku pisania tekstów marketingowych na strony www stawkę ustalam w zależności od liczby oraz wielkości poszczególnych podstron. Mogę dla Ciebie także napisać pojedynczy artykuł blogowy albo zadbać o jego miesięczną obsługę.

Prowadzenie bloga firmowego obejmuje pisanie artykułów, ich publikację oraz optymalizację pod SEO. Wycena jest indywidualna i zależy od branży oraz objętości wpisów. Jako copywriter z Torunia zapewniam Cię, że poruszę niebo i ziemię, aby treści zachwyciły Twoich odbiorców i boty wyszukiwarek.