Copywriter dla firm Wrocław

Niestandardowe teksty, które konwertują

Zamień odwiedzających Twoją stronę w klientów z prawdziwego zdarzenia. Zainwestuj w treści wysokiej jakości, które zarabiać będą na Ciebie non stop.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Zabójczo skuteczne

Dostrojone pod klientów

Wyróżniające się

Konkretne

Copywriter we Wrocławiu

Świadome pisanie. To dopiero sprzedaje

Nie masz już dość tekstów reklamowych, które pięknie brzmią, ale nie wywołują żadnych reakcji? Albo treści pod SEO wyświetlających się w TOP3 Google, nie przynoszących Ci żadnych zysków?

To, że internet jest nimi przepełniony, nie znaczy, że Twoja strona też musi.

Prowadzisz w końcu biznes, żeby sprzedawać, a nie zachwycać czytelników i/lub roboty wyszukiwarek. Prawda?

Teksty są Twoim narzędziem do osiągnięcia celu. To nie one mają przykuwać uwagę. Ma to robić Twój produkt. Słowa powinny być niezauważalne, wkradać się do umysłu klienta w formie obrazów, pragnień, potrzeb. I zmieniać jego zachowanie na takie, którego dokładnie oczekujesz.

Trzeba więc dobierać je rozważnie.

Jak powiedział kiedyś Claude Hopkins: „Piszesz na poważny temat – temat wydawania pieniędzy”.

W tym temacie każde słowo ma znaczenie, a to źle dobrane może błyskawicznie przełożyć się na Twoją niekorzyść.

Dlatego treści wysokiej jakości nie wystarczą. Potrzebujesz treści konwertujących.

Aby je stworzyć, trzeba w nie tchnąć odrobinę życia. Życia klienta. I wtedy będą działać. Jak szalone.

Copywriter Wrocław

Która oferta jest dla Ciebie?

Nieszablonowe treści na potrzeby stron internetowych. Sprzedażowe teksty SEO. Opisy produktów. Redakcja tekstu. Wybieraj.

Teksty reklamowe Wrocław

Zaplanowane, widoczne i perswazyjne. Na stronę internetową sklepu, landing page, ulotki i inne. To te treści pomagają Ci zdobyć klientów, ich uwagę i pieniądze.

Content marketing

Nastawiony na potrzeby klienta, budowę wizerunku oraz widoczność w wyszukiwarce. Content marketing to mistrz nienachalnej sprzedaży. Dla każdej firmy.

Opisy produktów

Treści konwertujące dla sklepów internetowych. 100% sprzedaży w sprzedaży. Skupione na klientach, a nie twardych cechach produktów. Krótkie, emocjonalne, konkretne.

Teksty do social media

Zwracające uwagę, proste i ukierunkowane. Piszę teksty spójne z osobowością marki, nie tylko budujące jej społeczność, ale też napędzające sprzedaż.

Copywriting Wrocław

Tyle powodów do kupienia. Jeden Copywriter

Piszę teksty świadomie. Nie szybko. Nie tanio. Nie na wczoraj. Uwzględniam potrzeby stron internetowych, wybrednych klientów i wyjątkowych marek. Dzięki temu Twoja firma sprzedaje bez sprzedawania. Emocjami. Czyli tak jak Twoi klienci lubią najbardziej.

Jakie treści otrzymasz i dlaczego to takie ważne?

Pociągające

Do kupna oczywiście. Emocje to zapalnik zakupowy. Bez nich copywriting nie ma sensu. Odpalam w Twoich klientach te emocje, które motywują ich do działania – krok po kroku.

Mięsiste

Może trochę oklepane, ale jako doświadczony copywriter Wrocław, opieram się na konkretach. Konkretne liczby, potrzeby, emocje. Bez lania czegokolwiek, a tym bardziej wody.

Jaskrawe

Rzucające się w oczy – pozytywnie, oczywiście. Wyróżniające Twoją markę i inne niż wszystkie. Zgodnie z zasadą „wyróżnij się albo zgiń”. Bo w sprzedaży nie ma miejsca na kopiowanie.

Nastrojone

Do etapu podróży klienta, jego nastawienia i wiedzy o produkcie. Zmieniające jego nastawienie, a nie nachalnie namawiające do zakupu. Zgodne z lejkiem sprzedażowym.

To takie proste

Nie musisz już konkurować ceną. Bać się, że klienci kupią u konkurencji. Możesz zacząć budować biznes po swojemu. Diabelnie dobrym tekstem. Innym niż wszystkie. Bo Twoja firma jest inna.

“Treść buduje relacje. Relacje budowane są na zaufaniu. Zaufanie jest motorem sprzedaży.” – Andrew Davis

Co Ty z tego konkretnie masz?

^

Sprzedajesz swoje produkty jak świeże bułeczki

^

Dasz się lubić jako firma przyjazna klientom

^

Klienci błyskawicznie odróżnią Twoją firmę od konkurencji