Copywriter dla firm Wrocław

Zajmuję się tworzeniem profesjonalnych tekstów marketingowych na blogi i strony www, które sprzedają i budują osobowość Twojej marki.

W każdej firmie szukam czegoś wyjątkowego i na tym opieram swoją pracę. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Pomagam firmom z Wrocławia oraz całej Polski. Działam online. Jestem na bieżąco z wytycznymi od Google.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Teksty reklamowe – Wrocław i okolice

W dzisiejszym świecie sztuką jest zostać zauważonym. Konkurencja rośnie w siłę, a klienci mają coraz większe wymagania. Aby biznes się kręcił potrzebna jest nie tylko ładna strona internetowa, ale także treści, które pokażą jej wartość. Takie piszę.

Zajmuję się pisaniem profesjonalnych treści, które:

^

Zwiększają liczbę nowych klientów

^

Pozycjonują Twoją stronę

^

Budują unikalny wizerunek marki

^

Świetnie sprzedają

Copywriter Wrocław – cennik i usługi

Nie posiadam stałego cennika, każdą usługę wyceniam w oparciu o poziom zaawansowania, liczbę zleceń oraz termin wykonania. Oferuję bezpłatną wycenę oraz nielimitowaną ilość poprawek w ramach jednego artykułu lub tekstu. Jako kreatywny copywriter współpracuję z firmami z Wrocławia i okolic.

Oferuję:

 • teksty SEO – ze słowami kluczowymi i ciekawe dla czytelnika (np. w tym teksty zapleczowe);
 • artykuły specjalistyczne – tworzę treści w oparciu o wartościowe źródła, budujące wizerunek marki jako eksperta;
 • treści blogowe – zwiększające widoczność witryny w sieci zoptymalizowane pod SEO;
 • opisy produktów oraz kategorii dla sklepów internetowych – pomagające czytelnikom „podróżować” po witrynie i wspierające pozycjonowanie sklepu;
 • teksty na strony www – przyciągające uwagę teksty reklamowe, wpisujące się w potrzeby klienta i zachęcające do zakupu;
 • miesięczną obsługę bloga – na platformie WordPress łącznie z optymalizacją każdego wpisu.

 

Przy tworzeniu treści dla firm na terenie Wrocławia biorę pod uwagę nie tylko ich dopasowanie do charakteru marki, ale także cele, jakie mają osiągać dane treści. Jeśli więc szukasz copywritera od profesjonalnego pisania tekstów pod Twoją grupę docelową i jej potrzeby, to jesteś w dobrym miejscu.

Content marketing dla firm

Jako profesjonalny copywriter świadczę usługi dla firm z Wrocławia i okolicy. Stworzę dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju teksty na blogi firmowe oraz artykuły specjalistyczne.

Piszę teksty z tematyki:

 • finansowej i księgowej;
 • psychologicznej;
 • lifestylowej;
 • zoologicznej;
 • marketingowej;
 • innej.

“Treść buduje relacje. Relacje budowane są na zaufaniu. Zaufanie jest motorem sprzedaży.” – Andrew Davis

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Napisz do mnie!

Chcesz przyciągnąć klientów słowami?

Skorzystaj z formularza kontaktowego albo napisz do mnie maila. Poza standardową usługą pisania tekstów, otrzymasz ode mnie w gratisie dokładną analizę środowiska Twojej konkurencji, grupy odbiorców oraz ich sposobów komunikacji, a także staranny research oparty na treściach pozyskanych z zewnętrznych, profesjonalnych źródeł.