Copywriter Kraków – dla Ciebie i Twojej firmy

Chcesz rozwijać swoją internetową działalność i docierać do szerokiego grona odbiorców? A może nie masz pomysłu na prowadzenie bloga firmowego?

Jestem copywriterem i content marketingowcem, który świadczy usługi dla firm z Krakowa i okolic. Tworzę teksty na strony www, sklepy internetowe oraz pod SEO. Razem wykreujemy Twój unikalny wizerunek. Sprawdź!

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Artykuły na blogi firmowe i sklepy internetowe

Świadczę usługi dla małych i dużych z różnych branż. Piszę teksty specjalistyczne na blogi firmowe, dzięki czemu pokazujesz się jako ekspert w branży. Jako copywriter online współpracuje zdalnie z przedsiębiorcami z Krakowa oraz innych okolicznych miejscowości.

Treści na strony www

Przykuwające uwagę nagłówki i słowa, które skłaniają do zakupu.

Wpisy blogowe

Idealne, aby strona pojawiła się w TOP10 wyników wyszukiwania.

Teksty pozycjonujące

Słowa kluczowe w połączeniu z ciekawą dla czytelnika wiedzą.

Wyróżnij się i sprzedawaj więcej

copywriter

Dzięki unikalnym, nasyconym słowami kluczowymi tekstom zaczniesz pojawiać się wysoko w rankingach wyszukiwania. Na Twoją stronę wchodzić będzie coraz więcej użytkowników. Będą na nią również wracać i kupować od Ciebie produkty i usługi, które im oferujesz.

Specjalistyczne artykuły blogowe kreują wizerunek specjalisty w branży, a odpowiednio skonstruowane opisy kategorii przyciągają oczy wyszukiwarek. Pamiętaj – dobrze napisane treści sprzedają same!

Pisanie tekstów na strony w Krakowie – cennik

Rozliczam się indywidualnie za napisane teksty, najczęściej w formule za znaki ze spacjami. Oferuję darmową i niezobowiązującą do niczego wycenę, a także wskazówki dotyczące korekty treści na strony (jeśli będziesz chciał). W ramach jednego zlecenia otrzymujesz ode mnie także nieograniczone poprawki do tekstu.

W ramach współpracy z profesjonalnym copywriterem, otrzymujesz:

  • skrupulatną analizę tematu w oparciu o rzetelne źródła;
  • badanie rynku Twojej konkurencji;
  • dostosowanie tekstów stylem oraz formą do Twojej grupy docelowej;
  • racjonalne nasycenie treści słowami kluczowymi pod Google;
  • nieograniczoną ilość poprawek;
  • korektę gotowych już tekstów;
  • linkowania wewnętrzne, które pozytywnie wpływają na przejrzystość strony.

Prowadzę także blogi firmowe na platformie WordPress w Krakowie i okolicach. W ramach usługi oferuję stworzenie kilku wpisów w ciągu miesiąca, ich publikację oraz optymalizację pod SEO. Napiszę artykuły w oparciu o podane przez Ciebie tematy bądź podsunę Ci pomysły na nowe realizacje.

Copywriter SEO i content marketer dla firm

Szukasz copywritera SEO i sprzedażowego w jednym? Jesteś w dobrym miejscu. Oferuję wysoką jakość treści w połączeniu z odpowiednią optymalizacją pod wyszukiwarki. Wspieram firmy prowadzące działalność w miejscowości Kraków, ale nie tylko. Działam online, co znacznie przyspiesza proces realizacji zlecenia, niezależnie od rodzaju tekstów reklamowych.

Content marketing

Przygotowanie tekstów na bloga firmowego na podstawie osobowości marki i grupy docelowej – tak, aby były czytane i klikane jak szalone. Oferuję profesjonalne treści poprzedzone researchem, oparte na zaufanych źródłach i proste w odbiorze. A jako copywriter SEO zadbam także o ich prawidłową optymalizację – bo przecież obecność Twojej strony w TOP10 to podstawa.

Treści dla sklepów internetowych

Różnego rodzaju teksty, w tym opisy produktów, kategorii, a także tworzenie treści reklamowych na stronę główną sklepu. Konkretnie, sprzedażowo i tak, jak sam byś napisał. Oferuję usługi pisania tekstów dla każdej firmy – zarówno w formie stałej współpracy, jak i jednorazowego zlecenia.

Teksty SEO

Oferuję pomoc z zakresu tekstów SEO dla małych i dużych firm. Tworzenie treści opieram na konkurencyjnych słowach kluczowych. Dzięki temu szybciej dotrzesz do nowych klientów i staniesz się jeszcze bardziej rozpoznawalny na rynku.

Treści na stronę internetową

Profesjonalne treści, odzwierciedlające osobowość marki i jej wartości. Klienci coraz częściej podążają bowiem za firmami, które wyznają podobne przekonania, co oni sami. Moją rolą jest wyciągnięcie tych wartości na wierzch, tak, aby zachwycały już przy pierwszym spotkaniu klienta z marką.

Usługi redagowania tekstu

Wspieram klientów przy redakcji treści pod kątem ich poprawności, sprzedażowości oraz optymalizacji pod SEO.

Inne rodzaje usług

Od tworzenia treści do social media, przez mailingi czy artykuły sponsorowane.