Copywriter – pisanie tekstów w Warszawie

Szukasz osoby, która stworzy dla Ciebie teksty SEO zoptymalizowane pod wyszukiwarki? A może chcesz zaczarować czytelników na swojej stronie?

Zwiększam widoczność witryn w sieci i kreuję magnetyzujące treści na strony. Dzięki mnie polubisz się z google i zyskasz lojalnych klientów.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Zdobywaj klientów i zwiększaj zyski

Jako copywriter świadczę usługi na terenie Warszawy oraz w jej okolicach. Współpracuję zarówno z mikro przedsiębiorcami, jak i średnimi firmami z różnych branż.

Treści dla stron i sklepów

Generuj sprzedaż i zachwycaj swoich klientów słowami. Żeby wiedzieli, że warto u Ciebie kupować

Content marketing dla firm

Stań się ekspertem w branży. Bo jak powszechnie wiadomo „content is a king”.

Teksty SEO

Zdobywaj wysokie miejsca w wyszukiwarce na generyczne słowa kluczowe.

Cennik copywritera w Warszawie

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, w zależności od stopnia zaawansowania. Teksty blogowe oraz opisy kategorii rozliczam w trybie za 1000 zzs, zaś treści na landing page i pozostałe strony www w zależności od liczby zakładek. Jako kreatywny copywriter, świadczący usługi w Warszawie i okolicach, oferuję moc nieposkromionych pytań, które zapewnią powstanie tekstów perfekcyjnie dopasowanych do Twojej marki.

Dobrze wiem, że tworzenie tekstów to nie tylko wystukiwanie znaków na klawiaturze. Satysfakcjonujący efekt końcowy uzyskamy razem dzięki odpowiedniej komunikacji, zrozumieniu Twoich potrzeb i zapotrzebowania klientów.

Oprócz samego pisania otrzymujesz ode mnie „w gratisie”:

  • dokładny research w oparciu o rzetelne i sprawdzone źródła;
  • nielimitowaną ilość poprawek poprawki;
  • analizę konkurencji;
  • analizę Twojej grupy docelowej;
  • formatowanie tekstu pod SEO i dobór słów kluczowych.

U mnie płacisz raz, a zyskujesz na całe swoje biznesowe życie. Twoja strona i blog firmowy stanie się bardziej popularny, a marka będzie szanowana i pozytywnie odbierana przez odbiorców.