Szukasz copywritera w Gdańsku?

Potrzebujesz zaufanej osoby, która napisze dla Ciebie teksty na Twoją stronę internetową? A może chcesz prowadzić bloga firmowego, ale nie wiesz od czego zacząć? Kreatywna copywriterka pomoże!

Content marketing oraz profesjonalne treści SEO nie będą już dla Ciebie problemem. Skoryguję oraz zoptymalizuje artykuły na platformie WordPress. Zainteresowany?

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Teksty dla każdej firmy

Tworzę treści dla małych, średnich i dużych firm z Gdańska. Buduje wizerunki marek i wzmacniam ich relacje z odbiorcami przy pomocy słów.

Oferuję:

 • teksty SEO – pełne słów kluczowych, z różnej tematyki, krótkie i te dłuższe formy;
 • artykuły blogowe – lifestylowe, finansowe i inne (w zależności od Twoich potrzeb i wytycznych);
 • treści na landing page – dla Twoich klientów i wyszukiwarek;
 • obsługę bloga na Worpressie;
 • opisy kategorii na sklep internetowy – do pozycjonowania i łatwiejszego poruszania się po witrynie dla klientów;
 • korektę gotowych już tekstów, łącznie z nasyceniem słowami kluczowymi.

Content marketing dla firm z Gdańska

Podejście do marketingu w internecie się zmienia. Google docenia treści wartościowe i nienachalne, a do nich z pewnością zalicza się blog firmowy. Poprowadzę go za Ciebie, a do tego zadbam o SEO we wpisie i dodam opisy meta. Napiszę także pojedynczy wpis blogowy w oparciu o podaną przez Ciebie tematykę oraz uwzględniając w nim słowa kluczowe.

 

Zalety płynące z regularnego publikowania artykułów blogowych:

 • wysoka pozycja w wyszukiwarce na słowa kluczowe dla Twojej branży;
 • poszerzenie grona klientów Twojej firmy;
 • zwrócenie uwagi czytelników poprzez ciekawe i angażujące wpisy (więcej klikania to większe prawdopodobieństwo sfinalizowania transakcji);
 • budowanie unikatowego wizerunku marki;
 • kreowanie wizerunku eksperta przez specjalistyczne artykuły blogowe;
 • Twoja firma sama rozwija się w sieci (np. przez polecenia).

  Content, który sprzedaje

  Porady oraz aktualności z branży przedstawię Twoim czytelnikom w przystępny sposób. Teksty na stronę muszą być dopasowane do grupy docelowej. Jeśli mi zaufasz, przyciągnę do Ciebie klientów słowami!

  Napiszę dla Ciebie tekst z:

  ^

  Branży finansowej i księgowej

  ^

  Marketingu i SEO

  ^

  Zakresu psychologii

  Stworzę także artykuły na lifestylowe blogi firmowe, w oparciu o źródła podane przez klienta lub własny, sumienny research tematu.

  Efektem końcowym będzie ciekawy tekst z aktualnymi i rzetelnie sprawdzonymi informacjami. Współpracuję z firmami z całej Polski, w tym z przedsiębiorcami z Gdańska i okolic.

  Skuteczny copywriter – usługi i cennik tekstów na strony

  Posiadam elastyczny cennik, który uzależniony jest od stopnia zaawansowania zlecenia i jego długości. Możesz liczyć na jasno przedstawioną stawkę za zlecony przez Ciebie tekst – wycena jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. W ramach stałej współpracy oraz przy większych paczkach treści obecne są rabaty. Rozliczam się za zzs, osobno wyceniam teksty na landing page oraz miesięczną obsługę bloga.

  Każde zlecenie rozpoczynam od dokładnej analizy Twojej branży i środowiska konkurencji. Następnie dopasowuje styl wypowiedzi do grupy docelowej i używając języka korzyści tworzę zlecony przez Ciebie tekst. Nasycam go frazami, piszę chwytliwe nagłówki i wysyłam do Ciebie. Sprawdzasz, odsyłasz z poprawkami (lub bez) i rozliczamy się – przy pomocy faktury Vat.