Copywriting w Bydgoszczy

Potrzebujesz kreatywnego copywritera, który stworzy teksty na strony www na miarę Twoich potrzeb? Chcesz budować unikalny wizerunek w sieci i zwiększyć ilość czytelników na blogu firmowym? Oto jestem!

Dla firm z Bydgoszczy i okolic tworzę profesjonalne teksty SEO oraz opisy kategorii i produktów. Prowadzę także blogi na WordPressie, koryguję i nasycam frazami istniejące treści. Dzięki mnie zostaniesz zauważony w sieci.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Zbuduj unikalny wizerunek marki

Tworzę treści na strony www dla małych i dużych firm. Świadczę usługi dla przedsiębiorstw, które posiadają swoją siedzibę w Bydgoszczy oraz okolicach. Poszerzam zasięgi witryn internetowych moich klientów i zdobywam zainteresowanie „wujka” google.

Co oferuję?

^

Teksty SEO

^

Specjalistyczne artykuły blogowe

^

Treści na sklepy internetowe

^

Inne: korekta tekstów, miesięczna obsługa bloga

Zyskaj czas i spokojny sen. Dobrze napisane treści sprzedają same – zwiększają pozycję witryny w wyszukiwarce i przyciągają głodnych zakupów i wiedzy klientów. Stajesz się rozpoznawalną i godną zaufania marką z unikatowym wizerunkiem. Poszerzasz zasięgi i zdobywasz nowe rynki.

Ile kosztuje copywriting w Bydgoszczy? Dowiedz się za co płacisz!

Rozliczam się w oparciu o system słynnych znaków ze spacjami, znanymi jako zzs. Chyba, że chcesz zlecić mi teksty na strony bądź miesięczną obsługę bloga – wówczas wszystko zależy od ilości podstron i artykułów. Wycena jest darmowa i zupełnie niezobowiązująca. Jestem profesjonalnym i kreatywnym copywriterem, który pracuje zdalnie i współpracuje z firmami z całej Polski, w tym z Bydgoszczy i okolic.

W ramach zlecenia otrzymujesz:

  • dokładną analizę tematu opartą o wartościowe źródła, zwłaszcza w przypadku tekstów specjalistycznych;
  • sprawdzenie konkurencji dla Twojej branży;
  • poznanie Twojej grupy docelowej (lub grup docelowych);
  • dopasowanie stylu do sposobu komunikacji marki oraz odbiorców tekstu;
  • racjonalne uwzględnienie słów kluczowych w tekście (bez spamu i z sensem);
  • nielimitowaną ilość poprawek do każdego artykułu.

Kreatywnie i z otwartą głową podchodzę do każdego projektu. Zbieram wszelkie potrzebne informacje, zadaje wiele pytań i dopiero potem piszę teksty. Dzięki stworzonym przeze mnie tekstom na strony przyciągniesz klientów i krok po kroku doprowadzisz ich do kupna Twoich produktów lub usług.