Pisanie tekstów reklamowych

Copywriting w Bydgoszczy

Profesjonalne treści, które zdobywają zainteresowanie użytkowników. Skorzystaj z usług doświadczonego copywritera i ciesz się większymi zyskami już dziś.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Perswazyjne

Unikatowe

Zoptymalizowane

Konkretne

Copywriting Bydgoszcz

Sprzedawaj więcej dzięki dobrym tekstom reklamowym

Słowa mają ogromną moc. Potrafią sprawiać radość, wywoływać smutek czy złość. Potrafią również przekonywać. Trzeba tylko wiedzieć, jakich argumentów użyć. A ja wiem, jak je znaleźć. I w konsekwencji zamieniam zwykłych użytkowników Twojej strony w klientów z prawdziwego zdarzenia.

Zajmuję się pisaniem profesjonalnych treści dla firm na terenie Bydgoszczy. Jeśli potrzebujesz usługi pisania tekstów dla swojej firmy, jesteś w dobrym miejscu.

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Copywriter Bydgoszcz – oferta

Teksty na strony sprzedażowe

Jako doświadczony copywriter zajmuje się tworzeniem treści, które przekonują do zakupu. Bazuje na ogromnej wiedzy psychologicznej i obserwacjach Twojej grupy docelowej. Piszę świadomie, aby mieć pewność, że moje słowa pomogą Ci zrealizować Twój cel marketingowy.

Tworzenie treści na blogi firmowe

Pomagam w zakresie pisania tekstów blogowych i specjalistycznych, które ocieplają wizerunki marek i budują ich pozycję. A jako SEO copywriter dbam również o to, aby dana treść wyświetlała się jak najwyżej w Google.

Usługi redagowania tekstów

Zajmuję się redagowaniem tekstów już przygotowanych. W pracy copywritera skupiam się na analizie pod kątem sprzedażowym oraz SEO. Dbam również o przejrzystość treści i skracam je, bo wiem, że Twoim odbiorcy są niecierpliwi.

SEO copywriting

Pracuję jako SEO copywriter, pomagając Ci w zoptymalizowaniu strony internetowej. Dzięki moim tekstom Twoja strona poprawi rankingi i przyciągnie większą ilość odbiorców na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe.

Usługi tworzenia treści do social media

Pomagam w zakresie pisania tekstów do mediów społecznościowych, zwiększam zasięgi Twojej marki wśród odbiorców i zachęcam ich do poznania Twojej firmy bliżej.

Profesjonalny copywriting w Bydgoszczy

Co zyskujesz?

Narzędzie, które stanie się Twoim internetowym sprzedawcą, gdy Ty będziesz zajmował się czymś innym.

A dodatkowo:

^

Zwiększysz sprzedaż

^

Staniesz się unikatową marką

^

Zbudujesz widoczność

^

Stworzysz wizerunek eksperta

Zyskaj czas i spokojny sen. Dobrze napisane treści sprzedają same – zwiększają pozycję witryny w wyszukiwarce i przyciągają głodnych zakupów i wiedzy klientów. Stajesz się rozpoznawalną i godną zaufania marką z unikatowym wizerunkiem. Poszerzasz zasięgi i zdobywasz nowe rynki.

Skorzystaj z usług doświadczonego copywritera!

Chcesz dowiedzieć się więcej o copywritingu?

Zapraszam Cię do sekcji blogowej 🙂

Copywriter z doświadczeniem

Usługi copywritingowe – jak wygląda współpraca?

BRIEF

Każde zlecenie rozpoczynam od przesłania briefu, który pozwala mi zrozumieć Twoje potrzeby odnośnie tekstów i grupy docelowej. Ustalamy również kwestie techniczne i terminy.

REALIZACJA ZLECENIA

Przed pisaniem tekstów, robię analizę Twojej branży, konkurencji i grupy docelowej. Dzięki temu wiem, na czym skupić się w tekstach, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

ODDANIE TREŚCI

Przesyłam treści do Ciebie i wprowadzam poprawki, jeśli to konieczne. Mogę także opublikować tekst na Twojej stronie internetowej, uzupełniając go o meta tagi pod SEO.

Ile kosztuje copywriting w Bydgoszczy? Dowiedz się za co płacisz!

Rozliczam się w oparciu o system słynnych znaków ze spacjami, znanymi jako zzs. Chyba, że chcesz zlecić mi teksty na strony bądź miesięczną obsługę bloga – wówczas wszystko zależy od ilości podstron i artykułów. Wycena jest darmowa i zupełnie niezobowiązująca. Jestem profesjonalnym i kreatywnym copywriterem, który pracuje zdalnie i współpracuje z firmami z całej Polski, w tym z Bydgoszczy i okolic.

W ramach zlecenia otrzymujesz:

  • dokładną analizę tematu opartą o wartościowe źródła, zwłaszcza w przypadku tekstów specjalistycznych;
  • sprawdzenie konkurencji dla Twojej branży;
  • poznanie Twojej grupy docelowej (lub grup docelowych);
  • dopasowanie stylu do sposobu komunikacji marki oraz odbiorców tekstu;
  • racjonalne uwzględnienie słów kluczowych w tekście (bez spamu i z sensem);
  • 2 darmowe poprawki do każdego artykułu.

Kreatywnie i z otwartą głową podchodzę do każdego projektu. Zbieram wszelkie potrzebne informacje, zadaje wiele pytań i dopiero potem piszę teksty. Dzięki stworzonym przeze mnie tekstom na strony przyciągniesz klientów i krok po kroku doprowadzisz ich do kupna Twoich produktów lub usług.