Pisanie tekstów na zlecenie

Skuteczne teksty na stronę internetową

Piszę treści, które w pełni wyrażają osobowość Twojej marki.

Skupione na grupie docelowej z jasnym celem tekstu i takie, które przekonują do działania. Tworzę teksty, które zachwycają i sprzedają. Nie ma u mnie miejsca na zwykłe treści. Bo wiem, że Twoja firma jest niezwykła. I tego się trzymam.

Interesujące teksty na stronę internetową

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie

Słowa mają ogromną moc. Wykorzystaj to. Już dziś możesz skuteczniej docierać do swoich klientów i budować z nim unikalną relację. Profesjonalne teksty na stronę www to podstawa prowadzenia biznesu w sieci. Dobrze napisana treść przyciąga użytkowników i wpływa na ich decyzje zakupowe. A przecież o to Ci chodzi, prawda?

Jeśli chcesz skuteczniej przekonywać klientów do działania i kupowania właśnie u Ciebie, potrzebujesz perswazyjnej i wartościowej treści. Chcesz taką?

Profesjonalne teksty na stronę www

Co mogę dla Ciebie napisać?

i

Skuteczne treści ofertowe

Wysokiej jakości teksty sprzedażowe dostosowane do potrzeb odbiorców i rozwiewające ich wątpliwości. Zadbam o przyciągający nagłówek strony głównej, skuteczne pozycjonowanie i dopasowanie treści pod osobowość Twojej marki.

Opisy produktów i kategorii

Nie tylko lekko brzmiące, ale także z pełną mocą sprzedażową. Oferuję usługi pisania tekstów internetowych do e-commerce, skupionych na grupie docelowej i zoptymaliwanych pod SEO, wpływających na zwiększenie wyników sprzedażowych.

Zakładka „O nas”

Jako profesjonalny copywriter zajmuje się kreatywnym przygotowaniem tekstów do zakładki „O firmie”. Piszę ciekawe i unikatowo. Bo wiem, że klienci wolą kupować produkty od prawdziwych ludzi, a nie mdłych i zimnych korporacji.

Dlaczego warto?

Profesjonalne treści na stronie internetowej – co zyskujesz?

Sprzedajesz więcej

Perswazyjne teksty na stronie internetowej to klucz do sukcesu. To one pełnią rolę wirtualnego sprzedawcy. Dobre teksty na stronę główną, ofertowe, opisy produktów wpływają na zwiększenie współczynnika konwersji strony internetowej i poprawiają wyniki finansowe Twojej firmy.

Wyróżniasz się wśród konkurencji

Profesjonalny tekst na stronie internetowej wyróżnia Twój produkt lub usługę wśród innych. Dzięki temu budujesz przewagę konkurencyjną i dużo łatwiej zdobywasz klientów. Wysokiej jakości teksty wspierają również Twoją sprzedaż, dając użytkownikom mocne powody do zakupu.

Budujesz widoczność

Skuteczne treści SEO połączone ze sprzedażą znacznie częściej wyświetlają się użytkownikom w Google, zwiększając rozpoznawalność Twojej marki i budując lojalność. Dobrze zoptymalizowany tekst na www ma szansę nie tylko na TOP10, ale także wpływa na współczynnik konwersji strony internetowej.

Wartościowe teksty na stronę internetową

Zacznij mówić własnym głosem

Nie ma dwóch takich samych firm. Wierzę, że każda marka jest wyjątkowa. Czasem tylko trzeba jej pomóc w odnalezieniu tej wyjątkowości. I opowiedzieć o niej w perfekcyjnie skrojonych treściach sprzedażowych.

Dlatego tworzę treści, które są:
^

Dopasowane do Twojej marki

^

Zoptymalizowane pod SEO

^

Czytelne dla odbiorców

^

Skupione na potrzebach klientów

^

Dynamiczne w brzmieniu

^

Skrojone pod lejek sprzedażowy

Potrzebujesz takich treści na własną stronę internetową?

Chcesz dowiedzieć się więcej o copywritingu?

Zapraszam Cię do sekcji blogowej 🙂

Interesujące teksty na stronę internetową

Jak działam?

Poznaję Twoją markę i jej cele marketingowe

w

Analizuję konkurencję i odbiorców

l

Tworzę tekst uzupełniając go o SEO

Z

Oddaję gotową treść w Twoje ręce

Skuteczny tekst na stronę główną, jak go stworzyć?

Profesjonalny tekst na stronie internetowej nie przedstawia sukcesów oraz zalet Twojej firmy oraz produktów lub usług, które sprzedajesz. Powinien on odpowiadać na potrzeby potencjalnego klienta, rozumieć go i dawać rozwiązania jego problemów. Dlatego przed rozpoczęciem pisania tekstów internetowych ważne jest dokładne poznanie swojej grupy docelowej, środowiska, w którym przebywają oraz wartości, które wyznają. To pierwszy krok do stworzenia wartościowych tekstów na stronę internetową.

Skuteczny tekst na stronie głównej powinien rozpoczynać się od chwytliwego i emocjonalnego nagłówka, zawierającego obietnicę lub korzyść dla czytelnika. Ważne, aby w pierwszych słowach dokładnie określić, czym zajmuje się dana firma, aby odbiorca nie musiał się tego domyślać. Czytelność i jasność to bowiem najważniejsze cechy dobrych tekstów na potrzeby stron internetowych.

Optymalne zastosowanie słów kluczowych

Dobry tekst na stronie internetowej to również taki, który jest zoptymalizowany pod SEO. W odkryciu najważniejszych fraz pomaga dokładna analiza konkurencyjnych stron oraz profesjonalne narzędzia. W trakcie pisania jednak skup się na kliencie, a unikaj pisania tylko pod SEO. W konsekwencji skutkować to będzie gorszymi statystykami strony i mniejszym zainteresowaniem użytkowników.

Pamiętaj, skuteczne treści SEO to takie, które są wartościowe dla czytelnika. I żadne słowa kluczowe tego nie zmienią!

Jak napisać skuteczny tekst krok po kroku?

  1. Ustal cel, który ma realizować Twoja strona www.
  2. Przeprowadź analizę konkurencyjnych stron, aby zobaczyć, co oni mają do zaoferowania użytkownikom.
  3. Skup się na kliencie – poznaj jego potrzeby, pragnienia, wątpliwości, poznaj też emocje, które kierują go do zakupu.
  4. Zaplanuj, o czym i jak będziesz pisał. Najważniejsze części tekstu powinny znaleźć się na samej góre, bo to one najbardziej interesują klienta. Niech każde zdanie będzie kontynuacją poprzedniego. Pisz konkretnie.
  5. Zajmij się pisaniem treści na własną stronę internetową w oparciu o layout swojej witryny.
  6. Dodaj do tekstu CTA, aby pomóc klientowi podjąć ostateczną decyzję.

 Chcesz sam napisać wartościowe treści na stronę internetową?

Zapraszam do poradnika.

Pisanie tekstów na strony internetowe

Jaki powinien być dobry tekst na stronę www?

Prawidłowa optymalizacja SEO, w tym prawidłowy dobór i rozmieszczenie słów kluczowych, emocjonalność, konkretność oraz czytelność treści – to cechy, którymi powinny odznaczać się profesjonalne treści na stronie internetowej. Dbając o istotność słów i budując napięcie, jesteś w stanie prowadzić klienta po swojej stronie internetowej i kierować go do zakupu. Ale to nie wszystko. Idealny tekst na stronie głównej jest zaplanowany i odpowiada na pytania, które czytelnik zadaje sobie w głowie. Taka treść powinna być też wyposażona w przemyślany linkbuilding.

Pisanie tekstów na zlecenie

Cennik tekstów na stronę internetową

Jeśli oczekujesz sprecyzowanego cennika, nie znajdziesz go tutaj. Koszt tekstów na stronę internetową zależy bowiem od rodzaju danej treści i pracy, którą muszę włożyć w jej przygotowanie. Opowiedz mi więc o swojej marce i typach tekstów, które potrzebujesz, a ja przygotuję dla Ciebie darmową wycenę.

Potrzebujesz też innych treści na stronę?

Teksty SEO na stronę

Copywriting SEO, który buduje widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google. Dobór fraz, długości tekstu oraz stworzenie meta danych.

Content Marketing

Usługa pisania skutecznych tekstów na blogi firmowe i do newsletterów, które tworzą unikatowy wizerunek marki i przyciąga klientów do firmy.

„Na tym musi właśnie polegać cały twój marketing: na wytłumaczeniu potencjalnym nabywcom, w jaki sposób możesz uczynić lepszych ich własne życie. Do tego się wszystko sprowadza. Zawsze!”