Teksty na strony www

Piszę treści, które w pełni wyrażają osobowość Twojej marki.

Słucham Twoich potrzeb, analizuję konkurencje i dopytuję, gdy nie mam wystarczającej ilości danych. Dzięki temu tworzę teksty, które zachwycają, sprzedają i brzmią tak, jakbyś sam je napisał. Nie ma u mnie miejsca na zwykłe treści. Bo wiem, że Twoja firma jest niezwykła. I tego się trzymam.

i

Teksty ofertowe

Piszę teksty sprzedażowe, ale zanim to zrobię na wylot sprawdzam Twoich klientów. Poznaje bliżej ich potrzeby i wątpliwości, a to sprawia, że trafiam w punkt i treści po prostu dobrze sprzedają Twoje produkty i usługi.

Opisy produktów i kategorii

Nie tylko lekko brzmiące, ale także z pełną mocą sprzedażową. Tworzę treści, które odpowiadają na potrzeby Twoich klientów, zachęcają do zakupu produktów i rozwiewające największe wątpliwości przedzakupowe.

Zakładka „O nas”

Wyszukuję najfajniejsze rzeczy z Twojej działalności i na ich podstawie tworzę tekst. Bo wiem, że klienci wolą kupować produkty od prawdziwych ludzi, a nie mdłych i zimnych korporacji.

Zacznij mówić własnym głosem

Słowa mają ogromną moc. Wykorzystaj to. Już dziś możesz skuteczniej docierać do swoich klientów i budować z nim unikalną relację.

Co zyskujesz?

^

Sprzedajesz więcej

^

Zyskujesz miano firmy godnej zaufania

^

Wyróżniasz się wśród konkurencji