Copywriter – usługi z Poznania

Potrzebujesz profesjonalnego copywritera, który napisze dla Ciebie teksty na stronę internetową dopasowane do wizerunku Twojej marki? Jesteś w odpowiednim miejscu.

Tworzę treści na strony typu landing page, teksty blogowe, w tym również artykuły specjalistyczne (np. finansowe), a także opisy kategorii oraz produktów. Pomagam moim klientom zdobywać internetowe rynki i przykuwać uwagę potencjalnych odbiorców.

Teksty seo, teksty do katalogów, pozycjonowanie

Teksty na strony i sklepy

Przykuj uwagę klientów i sprzedawaj więcej. Tworzę treści, które wyróżniają osobowość Twojej marki, a jednocześnie przekonują do zakupu.

Content marketing dla firm

Zbuduj autorytet w branży. Tworzę artykuły specjalistyczne i branżowe, pisane w oparciu o wartościowe źródła (jeśli potrzeba z przypisami) oraz teksty blogowe z uwzględnieniem SEO.

Teksty SEO dla Google

Osiągnij TOP10 w wynikach wyszukiwania. Tworzę teksty z myślą o Google i pozycjonowaniu strony, ale jednocześnie ciekawe dla odbiorcy.

Profesjonalny content marketing w Poznaniu

Teksty blogowe to treści królujące w marketingu internetowym. Pokazują przedsiębiorcę jako eksperta i ocieplają wizerunek marki. Napiszę dla Ciebie pojedynczy artykuł blogowy, stworzę całą serię tekstów na dany temat, a nawet poprowadzę za Ciebie bloga na platformie WordPress – wraz z odpowiednią optymalizacją treści, grafik i opisów meta.

Zalety regularnej publikacji artykułów blogowych:

  • generują większy ruch na stronie internetowej;
  • podnoszą pozycję w wyszukiwarce strony głównej;
  • budują zaufanie wśród potencjalnych klientów;
  • kreują unikalny wizerunek marki, jednocześnie przekazując przydatną wiedzą czytelnikom;
  • firma staje się bardziej „ludzka”, a więc bardziej lubiana przez odbiorców;
  • poszerzasz grono osób zainteresowanych Twoimi usługami;
  • lepiej i szybciej pozycjonujesz stronę (przy pomocy słów kluczowych z długiego ogona).

Specjalistyczne artykuły blogowe nasycone frazami kluczowymi to nienachalna i niezwykle skuteczna forma współczesnej reklamy dla firm z Poznania. Razem zbudujemy unikalny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa i przyciągniemy czytelników słowami na Twoją witrynę. Gotowy?

Cennik copywritera

Świadczę usługi dla firm z Poznania i okolic. Wycena dowolnego projektu jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuję. Na prośby klientów przysyłam także przykłady moich wcześniejszych realizacji z konkretnych dziedzin, tak żebyś od razu wiedział, czy sposób, w jaki piszę Ci odpowiada.

^

Stosuję stawkę za 1000 zzs

^

Oferuję niellimitowane poprawki

^

Skupiam się na etycznym copywritingu